365 Danışmanlık Olarak

365 Danışmanlık olarak İlaç, yazılım, finans-yatırım, hukuk ve eğitim sektöründe uzun yıllardır yöneticilik ve danışmanlık tecrübemizle ile kurulmuş bir firmadır. Kuruluş amacımız önde gelen işletmelere, kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve bireysel müşterilerimize mevcut danışmanlık sektöründeki uygulamaları geliştirip fark yaratarak, sürekli gelişim ve verimlilik anlayışıyla en iyi şekilde hizmet vermektir.

Birçok farklı alanda geliştirme, uygulama, eğitim ve destek hizmetleri vererek müşterilerimize bu alanlarda artı değer katarak, onları günümüzün rekabet ortamını göz önüne aldığımızda hem bugünlerinde hem de gelecekte avantajlı hale getiren çözümler sunmaktayız.

Kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik durum tespit sürecinde sorunları ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip anlayarak her birine özel hizmetler sunmak ve çözümleri üretirken sunduğumuz bu çözümlerin devamlılığını sağlamak önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

İş çeşitleri ile çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmayı planlıyoruz. Müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmayı ve yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

İnsan sağlığına ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile işletmelerin ihtiyaçlarına

  • Görerek bakmak ve
  • Anlayarak çözmek için

Yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

FARKIMIZ

Hizmet verdiğimiz sektörlerin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan yeni kaynak yaratan değerli ürünlerinizi yakından uzman kadromuzla takip edip zamanında sonuçlandırıyoruz.

Heyecanlıyız,

Çünkü her gün yeni bir müşterimizle tanışıyoruz. Her geçen gün referanslarımıza yeni firmalar katıyoruz. Değerli müşterilerimiz sayesinde birlikte güçleniyoruz.