TMGD İSG ÇEVGÖ LPG

Şirketinizin ihtiyacı olan tüm profesyonel danışmanlık hizmetlerini en kaliteli ve en tecrübeli kadrolara sahip firmalar ile yaparak ayağınıza getiriyoruz. Çözüm ortağı firmalarımız ile en güvenli hizmet için sizin için çalışıyoruz.
• Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri
Tehlikeli maddeleri; taşıyan, gönderen, paketleyen, yükleyen, dolduran ve boşaltan işletmelerin yaptıkları işlemleri, insan sağlığına, diğer canlı varlıklara ve çevreye zarar vermeden, güvenli bir şekilde taraf olduğumuz uluslararası anlaşmalar ve ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapmaları için işletmelere yardımcı olmak amacıyla tehlikeli madde güvenlik danışmanı (TMGD) istihdam etmeleri zorunludur.
• İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
365 Danışmanlık, işletme ve işyerlerinizin tehlike sınıfı ve faaliyet alanına göre yasal yükümlülüklerini yerine getirebilmeniz için, alanında profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarını bünyesinde görevlendiren Yetkili Çözüm ortakları ile çalışmaktadır.
• Çevre Danışmanlığı Hizmetleri
Çevre danışmanlık hizmeti, “Çevre Denetimi Yönetmeliği”, “Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi Ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik” ve ” Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği ” kapsamında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çıkarılmış ve yürürlüğe girmiştir.
Firmamız, “ÇEVRE DANIŞMANLIK YETERLİLİK BELGESİ” ne sahip firmalar ile çözüm ortağıdır.
• LPG Sorumlu Müdürlüğü